Balustrada nierdzewna z wypełnieniem szklanym

Balustrada nierdzewna ze szkłem w budynku wielorodzinnym.

blok-00571Ciekawym rozwiązaniem  wykończenia elewacji budynku która łączy funkcjonalność z przejrzystością jest balustrada nierdzewna. Zdecydowanie wzbogaca wygląd i przyciąga wzrok. Jest to jeden z mocniejszych akcentów tego budynku.
Dzięki takiemu rozwiązaniu osiągniesz nie tylko nowoczesny wygląd swojego domu ale i gwarancję bezpieczeństwa. Całość wykonana jest z solidnych materiałów renomowanych firm  potwierdzonych atestami.
Ten model z powodzeniem może być również wykorzystany w zabudowie jednorodzinnej jako wykończenie balkonów czy tarasów. Szkło będzie pięknie odbijało światło i eksponowało zieleń ogrodu.cblok-00565
Konstrukcja balustrady została wykonana z profili nierdzewnych różnych wielkości  które idealnie się ze sobą komponują. Słupki wykonane z profilu 40x40mm mocowane do podstawy balkonu za pomocą kryzy z otworami  kotwione  na pręty nierdzewne z żywicą. Całość zakończona ozdobną maskującą rozetą która ukrywa otwory i elementy mocujące. Do boków zostały przymocowane uchwyty nierdzewne lekko zaokrąglone które zapewniają stabilne i mocne oparcie dla szkła. Górny pochwyt wykonany jest z profilu 60×30 mm.

Więcej zdjęć i szerszy opis balustrady

Komentowanie jest wyłączone.