Balustrada nierdzewna z wypełnieniem szklanym

 Balustrada nierdzewna montowana na tarasie.

balustrada nierdzewna 3055Przedstawiamy Państwu balustradę zamontowaną na tarasie ale bardzo efektownie wyglądającą również we wnętrzu. Istnieje wiele zastosowań i możliwości. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania i pomysły to wszystko jesteśmy w stanie Państwu zaprezentować i wykonać aby dom i wnętrze było niepowtarzalne i wyjątkowe. Wykończenie balustrady jest w fakturze poler co sprawia że odbija się od niej światło. Słupki zakończone są ozdobną rozetą kryjącą podstawę i śruby mocujące ją do podłoża.

balustrada nierdzewna 3061

Całość mocowana jest na kotwy chemiczne z prętem gwintowanym nierdzewnym co sprawia że balustrada jest stabilna i wytrzymała.

Szkło może być (tak jak w tym projekcie) klejone lub hartowane co świetnie sprawdza się przy powierzchniach biurowych. Szkło ma wiele zastosowań i świetnie komponuje się w połączeniu ze stalą nierdzewną. Tego typu balustrada nie tylko pięknie wygląda ale jest też łatwa w utrzymaniu. Balustrada nierdzewna nie wymaga wielokrotnego malowania i zdrapywania rdzy, efekt przy należytej konserwacji pozostaje cały czas taki sam jak przy pierwszym montażu. Dobra konserwacja bo od niej wiele zależy jak również jakość kupowanych materiałów ,solidne wykonanie to gwarancja sukcesu.

Więcej zdjęć i szerszy opis balustrady

Komentowanie jest wyłączone.